SWV-1.4-220 Amgis
  • Part Number: SWV-1.4-220
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWV-1.4-220 Amgis
    SWV-1.4-220 Amgis
    SWV-1.4-220 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWV-1.4-220 is described as FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"