SWT-1.87-53 Amgis
  • Part Number: SWT-1.87-53
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 53UH 1.87A 130 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-1.87-53 Amgis
    SWT-1.87-53 Amgis
    SWT-1.87-53 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-1.87-53 is described as FIXED IND 53UH 1.87A 130 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.