SWT-1.81-18 Amgis
  • Part Number: SWT-1.81-18
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-1.81-18 Amgis
    SWT-1.81-18 Amgis
    SWT-1.81-18 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-1.81-18 is described as FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG