SWT-1.00-54 Amgis
  • Part Number: SWT-1.00-54
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-1.00-54 Amgis
    SWT-1.00-54 Amgis
    SWT-1.00-54 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-1.00-54 is described as FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.