SWT-0.85-680 Amgis
  • Part Number: SWT-0.85-680
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-0.85-680 Amgis
    SWT-0.85-680 Amgis
    SWT-0.85-680 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-0.85-680 is described as FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP