SWT-0.83-248 Amgis
  • Part Number: SWT-0.83-248
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 248UH 830MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-0.83-248 Amgis
    SWT-0.83-248 Amgis
    SWT-0.83-248 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-0.83-248 is described as FIXED IND 248UH 830MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD