SWT-0.68-39 Amgis
  • Part Number: SWT-0.68-39
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-0.68-39 Amgis
    SWT-0.68-39 Amgis
    SWT-0.68-39 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-0.68-39 is described as FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.