SWT-0.67-115 Amgis
  • Part Number: SWT-0.67-115
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 115UH 670MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-0.67-115 Amgis
    SWT-0.67-115 Amgis
    SWT-0.67-115 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-0.67-115 is described as FIXED IND 115UH 670MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ