SWT-0.54-173 Amgis
  • Part Number: SWT-0.54-173
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-0.54-173 Amgis
    SWT-0.54-173 Amgis
    SWT-0.54-173 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-0.54-173 is described as FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V