SWT-0.44-252 Amgis
  • Part Number: SWT-0.44-252
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 252UH 440MA 900 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-0.44-252 Amgis
    SWT-0.44-252 Amgis
    SWT-0.44-252 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-0.44-252 is described as FIXED IND 252UH 440MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK