SWT-0.36-375 Amgis
  • Part Number: SWT-0.36-375
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-0.36-375 Amgis
    SWT-0.36-375 Amgis
    SWT-0.36-375 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-0.36-375 is described as FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.