SWT-0.20-118 Amgis
  • Part Number: SWT-0.20-118
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 118UH 200MA 1.8 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-0.20-118 Amgis
    SWT-0.20-118 Amgis
    SWT-0.20-118 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-0.20-118 is described as FIXED IND 118UH 200MA 1.8 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.