SWS6-1.4-220 Amgis
  • Part Number: SWS6-1.4-220
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 220UH 1.4A 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS6-1.4-220 Amgis
    SWS6-1.4-220 Amgis
    SWS6-1.4-220 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS6-1.4-220 is described as FIXED IND 220UH 1.4A 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE