SWS-3.00-77 Amgis
  • Part Number: SWS-3.00-77
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-3.00-77 Amgis
    SWS-3.00-77 Amgis
    SWS-3.00-77 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-3.00-77 is described as FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM