SWS-3.00-25 Amgis
  • Part Number: SWS-3.00-25
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-3.00-25 Amgis
    SWS-3.00-25 Amgis
    SWS-3.00-25 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-3.00-25 is described as FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN