SWS-3.00-110 Amgis
  • Part Number: SWS-3.00-110
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 110UH 3A 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-3.00-110 Amgis
    SWS-3.00-110 Amgis
    SWS-3.00-110 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-3.00-110 is described as FIXED IND 110UH 3A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM