SWS-2.24-37 Amgis
  • Part Number: SWS-2.24-37
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 37UH 2.24A 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-2.24-37 Amgis
    SWS-2.24-37 Amgis
    SWS-2.24-37 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-2.24-37 is described as FIXED IND 37UH 2.24A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.