SWS-1.81-18 Amgis
  • Part Number: SWS-1.81-18
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-1.81-18 Amgis
    SWS-1.81-18 Amgis
    SWS-1.81-18 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-1.81-18 is described as FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE