SWS-1.00-54 Amgis
  • Part Number: SWS-1.00-54
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-1.00-54 Amgis
    SWS-1.00-54 Amgis
    SWS-1.00-54 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-1.00-54 is described as FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.