SWS-0.82-78 Amgis
  • Part Number: SWS-0.82-78
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.82-78 Amgis
    SWS-0.82-78 Amgis
    SWS-0.82-78 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.82-78 is described as FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V