SWS-0.68-39 Amgis
  • Part Number: SWS-0.68-39
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.68-39 Amgis
    SWS-0.68-39 Amgis
    SWS-0.68-39 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.68-39 is described as FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.