SWS-0.68-377 Amgis
  • Part Number: SWS-0.68-377
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 377UH 680MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.68-377 Amgis
    SWS-0.68-377 Amgis
    SWS-0.68-377 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.68-377 is described as FIXED IND 377UH 680MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE