SWS-0.30-55 Amgis
  • Part Number: SWS-0.30-55
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 55UH 300MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.30-55 Amgis
    SWS-0.30-55 Amgis
    SWS-0.30-55 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.30-55 is described as FIXED IND 55UH 300MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.