SWS-0.25-79 Amgis
  • Part Number: SWS-0.25-79
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.25-79 Amgis
    SWS-0.25-79 Amgis
    SWS-0.25-79 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.25-79 is described as FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.