SWS-0.25-256 Amgis
  • Part Number: SWS-0.25-256
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.25-256 Amgis
    SWS-0.25-256 Amgis
    SWS-0.25-256 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.25-256 is described as FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.