SWS-0.20-374 Amgis
  • Part Number: SWS-0.20-374
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.20-374 Amgis
    SWS-0.20-374 Amgis
    SWS-0.20-374 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.20-374 is described as FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH