SWS-0.20-118 Amgis
  • Part Number: SWS-0.20-118
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 118UH 200MA 1.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.20-118 Amgis
    SWS-0.20-118 Amgis
    SWS-0.20-118 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.20-118 is described as FIXED IND 118UH 200MA 1.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM