SWS-0.16-178 Amgis
  • Part Number: SWS-0.16-178
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.16-178 Amgis
    SWS-0.16-178 Amgis
    SWS-0.16-178 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.16-178 is described as FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH