SWF-0.85-680 Amgis
  • Part Number: SWF-0.85-680
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWF-0.85-680 Amgis
    SWF-0.85-680 Amgis
    SWF-0.85-680 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWF-0.85-680 is described as FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.