SWC-3.00-77 Amgis
  • Part Number: SWC-3.00-77
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWC-3.00-77 Amgis
    SWC-3.00-77 Amgis
    SWC-3.00-77 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWC-3.00-77 is described as FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE