SWC-1.81-168 Amgis
  • Part Number: SWC-1.81-168
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 168UH 1.81A 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWC-1.81-168 Amgis
    SWC-1.81-168 Amgis
    SWC-1.81-168 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWC-1.81-168 is described as FIXED IND 168UH 1.81A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.