SH50T-0.9-330 Amgis
  • Part Number: SH50T-0.9-330
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 330UH 900MA 740 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50T-0.9-330 Amgis
    SH50T-0.9-330 Amgis
    SH50T-0.9-330 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50T-0.9-330 is described as FIXED IND 330UH 900MA 740 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"