SH50T-0.9-267 Amgis
  • Part Number: SH50T-0.9-267
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 267UH 900MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50T-0.9-267 Amgis
    SH50T-0.9-267 Amgis
    SH50T-0.9-267 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50T-0.9-267 is described as FIXED IND 267UH 900MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM