SH50T-0.85-680 Amgis
  • Part Number: SH50T-0.85-680
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50T-0.85-680 Amgis
    SH50T-0.85-680 Amgis
    SH50T-0.85-680 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50T-0.85-680 is described as FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V