SH50S-2.0-150 Amgis
  • Part Number: SH50S-2.0-150
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50S-2.0-150 Amgis
    SH50S-2.0-150 Amgis
    SH50S-2.0-150 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50S-2.0-150 is described as FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM