SH50S-1.4-220 Amgis
  • Part Number: SH50S-1.4-220
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50S-1.4-220 Amgis
    SH50S-1.4-220 Amgis
    SH50S-1.4-220 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50S-1.4-220 is described as FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.