SH50S-0.9-330 Amgis
  • Part Number: SH50S-0.9-330
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 330UH 900MA 740 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50S-0.9-330 Amgis
    SH50S-0.9-330 Amgis
    SH50S-0.9-330 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50S-0.9-330 is described as FIXED IND 330UH 900MA 740 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK