SH50S-0.9-267 Amgis
  • Part Number: SH50S-0.9-267
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 267UH 900MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50S-0.9-267 Amgis
    SH50S-0.9-267 Amgis
    SH50S-0.9-267 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50S-0.9-267 is described as FIXED IND 267UH 900MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM