SH50S-0.85-680 Amgis
  • Part Number: SH50S-0.85-680
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50S-0.85-680 Amgis
    SH50S-0.85-680 Amgis
    SH50S-0.85-680 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50S-0.85-680 is described as FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE