SH50C-3.0-47 Amgis
  • Part Number: SH50C-3.0-47
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 47UH 3A 50 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50C-3.0-47 Amgis
    SH50C-3.0-47 Amgis
    SH50C-3.0-47 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50C-3.0-47 is described as FIXED IND 47UH 3A 50 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.