SH50C-3.0-220 Amgis
  • Part Number: SH50C-3.0-220
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 220UH 3A 70 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50C-3.0-220 Amgis
    SH50C-3.0-220 Amgis
    SH50C-3.0-220 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50C-3.0-220 is described as FIXED IND 220UH 3A 70 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.