SH50C-1.4-176 Amgis
  • Part Number: SH50C-1.4-176
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 176UH 1.4A 140 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50C-1.4-176 Amgis
    SH50C-1.4-176 Amgis
    SH50C-1.4-176 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50C-1.4-176 is described as FIXED IND 176UH 1.4A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS