SH260T-5.0-15 Amgis
  • Part Number: SH260T-5.0-15
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 15UH 5A 27 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH260T-5.0-15 Amgis
    SH260T-5.0-15 Amgis
    SH260T-5.0-15 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH260T-5.0-15 is described as FIXED IND 15UH 5A 27 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE