SH260T-4.9-23 Amgis
  • Part Number: SH260T-4.9-23
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 22.8UH 4.9A 36 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH260T-4.9-23 Amgis
    SH260T-4.9-23 Amgis
    SH260T-4.9-23 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH260T-4.9-23 is described as FIXED IND 22.8UH 4.9A 36 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS