SH260C-5.0-50 Amgis
  • Part Number: SH260C-5.0-50
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 50UH 5A 50 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH260C-5.0-50 Amgis
    SH260C-5.0-50 Amgis
    SH260C-5.0-50 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH260C-5.0-50 is described as FIXED IND 50UH 5A 50 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.