SH260C-4.9-23 Amgis
  • Part Number: SH260C-4.9-23
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 22.8UH 4.9A 36 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH260C-4.9-23 Amgis
    SH260C-4.9-23 Amgis
    SH260C-4.9-23 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH260C-4.9-23 is described as FIXED IND 22.8UH 4.9A 36 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE