SH150T-4.50-19 Amgis
  • Part Number: SH150T-4.50-19
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 19UH 4.5A 20 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-4.50-19 Amgis
    SH150T-4.50-19 Amgis
    SH150T-4.50-19 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-4.50-19 is described as FIXED IND 19UH 4.5A 20 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"