SH150T-2.22-114 Amgis
  • Part Number: SH150T-2.22-114
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 114UH 2.22A 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-2.22-114 Amgis
    SH150T-2.22-114 Amgis
    SH150T-2.22-114 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-2.22-114 is described as FIXED IND 114UH 2.22A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP