SH150T-1.00-54 Amgis
  • Part Number: SH150T-1.00-54
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-1.00-54 Amgis
    SH150T-1.00-54 Amgis
    SH150T-1.00-54 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-1.00-54 is described as FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE