SH150T-0.54-173 Amgis
  • Part Number: SH150T-0.54-173
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-0.54-173 Amgis
    SH150T-0.54-173 Amgis
    SH150T-0.54-173 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-0.54-173 is described as FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE